بازآرتچه | حامی محصولات دست ساز داخلی

نمايشگاه "ايوان نوروز"

خاقانی-كوچه افشين (١٤)-بن بست حرير-پلاك ٩

بخش بين المللی گالری اكنون AknoonLine برگزار می كند

  • اطلاعات رویداد

  • ۰۹۱۲۰۱۹۴۷۲۸
  • aknoonartgallery@hotmail.com
  • aknoon.bazartche.ir

گالری هنرهای تجسمی اکنون در نظر دارد، با تاکید بر نمایش آیین باستانی نوروز و آداب و نماد های این مراسم در سرتاسر ایران و در کشورهایی با ریشه ی تاریخی و فرهنگی مشترک با ایران ، اعتدال بهاری و تعامل فرهنگی هنرمندان، جوان نمایشگاهی با عنوان "ایوان نوروز" در مونترآل،  بزرگترین شهر استان کبک درکانادا برگزار نماید. این نمایشگاه با همکاری بنیاد کتابخانه نوروززمین NowrouzLand مونترآل به مدت ۱۰ روز در معرض بازدید عموم مردم مونترآل وکانادا وهمچنین ایرانیان ساکن مونترآل و کانادا قرار خواهد گرفت.

مدير اجرايی:حامد تابعين
مدير بخش بين المللی و برنامه ريز:
ساجده سادات موسوی


اطلاعات عمومی نمایشگاه:
1-این نمایشگاه با عنوان  "ایوان نوروز"  از تاریخ 19 اسفند 1397 (10 مارس  2019) در موسسه ی فرهنگی NowruzLand در شهر مونترآل، کشور کانادا برگزار خواهد شد. 
2-با توجه به شرایط موجود، احتمال جا به جایی تاریخ برگزاری نمایشگاه تا یک هفته وجود خواهد داشت که در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.
3-این نمایشگاه بعد از برگزاری در شهر مونترآل، در شهر اصفهان نیز برگزار خواهد شد که اطلاعات آن متعاقبا اعلام می گردد.

شرایط شرکت در نمایشگاه:
1- هزینه ی پرداختی شامل: ورودی موسسه ی فرهنگی NowruzLand، هزینه ی چاپ عکس، گرافیک و هویت بصری نمایشگاه از جمله طراحی لیبل و طراحی لیست قیمت و استیتمنت و چاپ بروشور برای نمایشگاه و هزینه ی پذیرایی روز افتتاحیه است.
2-ارسال کننده اثر، صاحب اثر شناخته می شود و مسئولیت آن بر عهده ی برگزار کننده نمی باشد.
3-شرکت در نمایشگاه به معنای پذیرش تمامی مقررات این فراخوان توسط شرکت کننده است.
4-یک ماه پس از برگزاری نمیشگاه در مونترآل، گواهی حضور از طرف موسسه ی فرهنگی NowruzLand به زبان (فرانسه یا انگلیسی)  به ایمیل شرکت کنندگان ارسال خواهد شد و همزمان با برگزاری نمایشگاه "ایوان نوروز" در اصفهان، گواهی حضور از طرف گالری اکنون به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

اطلاعات آثار ارسالی:
1-تعداد تصاویر ارسالی بین 3 تا 5 تصویر و با فرمت JPEG  و با رزولیشن 200 تا 300 DPI باشد.
2-تصاریر بدون هرگونه لوگو و واترمارک باشد.
3- تصاویر خود را با تنظیمات فوق، به ایمیل گالری اکنون به آدرس (aknoonartgallery@hotmail.com)  به همراه مشخصات شخصی خود شامل: نام و نام خانوادگی کامل فارسی و انگلیسی، رزومه، آدرس ایمیل کامل، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت و در صورت داشتن پیج اینستاگرام در رابطه با فعالیت حرفه ای، آدرس پیج اینستاگرام را ارسال نمایید. مهلت ثبت نام تا تاریخ 1 اسفندماه می باشد.
*پس از دریافت ایمیل از طرف گالری اکنون، برای شما تایید دریافت ارسال خواهد شد، در صورت عدم دریافت ایمیل تایید مجددا ایمیل خود را ارسال نمایید.

*در صورت پایان حداکثر مهلت ارسال آثار، از طرف گالری اکنون به شرکت کنندگانی که آثارشان برای شرکت در نمایشگاه مورد تایید قرار گرفته است تماس گرفته خواهد شد. افراد منتخب موظف به پرداخت هزینه ی ذکر شده به منظور شرکت در نمایشگاه و انجام مرحله دوم می باشند.

منطقه نام بلیط توضیحات قیمت خرید